Google XML Sitemaps

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

Google XML Sitemaps
زمان کنونی: 07-07-2022, 02:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: غزل
آخرین ارسال: غزل
پاسخ: 1
بازدید: 1491

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google XML Sitemaps
20-05-2013, 12:42 AM
ارسال: #1
Google XML Sitemaps
Google XML Sitemaps

این افزونه، با ایجاد یک نقشه سایت ویژه باعث می‌شود موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ وAsk.com  آسانتر صفحات وب سایت شما را فهرست کنند. با استفاده از یک نقشه سایت، خزنده (Crawler) ها  می‌توانند به آسانی ساختار کامل سایت شما را بررسی کنند و بهتر کار کنند. این افزونه از همه صفحاتی و لینک هایی را که توسط وردپرس ایجاد می‌شوند پشتیبانی می‌کند. علاوه بر آن هر بار که شما پستی جدید را ایجاد می‌کنید، موتورهای جستجو را از این تغییر آگاه می‌کند.

لینک های مرتبط:
این نسخه با همه نسخه های بالاتر از نسخه ۲٫۱ وردپرس کار می‌کند.

راهنمایی نصب :

کل پوشه را در دایرکتوری
کد:
wp-content/plugins
کد:
/
کپی کنید.
با نرم افزار FTP خود دو پرونده sitemap.xml  و  sitemap.xml.gzرا در محل دایرکتوری اصلی وردپرس (محل قرار گرفتن wp-config.php) ایجاد کنید و سطح دسترسی CHMOD 666 را به آنان بدهید.اطلاعات پیشتر در مورد CHMOD و اینکه چگونه پرونده ها را قابل نوشتن کنیم در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قابل دستیابی است. بنا به دلایل امنیتی به هیچ عنوان کل دایرکتوری وبلاگ خود را قابل نوشتن نکنید.
افزونه را فعال کنید.
صفحه تنظیمات افزونه را در Options > XML-Sitemap باز کنید و اولین نقشه سایت خود را بسازید. اگر خطای عدم دسترسی دریافت کردید، دوباره سطح دسترسی پرونده های تازه را بررسی کنید.
در صورت ایجاد یک پست جدید افزونه به صورت خودکار نقشه سایت جدیدی ایجاد می‌کند لذا دیگر نیازی نیست شما کار اضافی انجام دهید!

تصاویر: 

[تصویر: screenshot-1.gif]

Administration interface in WordPress 2.7

[تصویر: screenshot-2.gif]

Administration interface in WordPress 2.5

[تصویر: screenshot-3.gif]

Administration interface in WordPress 2.0

هیچ دیدگاهی موجود نیست (یا آن را غیرفعال کرده ام) و همه پست های من اولویتشان صفر است!
لطفا تخمین خودکار اولویت را غیر فعال کنید و آت را به صورت دستی وارد کنید.
آیا پس از ارسال هر پست من باید "Rebuild Sitemap" را بزنم؟
خیر، هر بار که شما پستی را ویرایش/منتشر/پاک کنید، نقشه سایت از نو ساخته می‌شود.
تعدا تنظیمات خیلی زیاد است. من حتما باید همه را تغییر دهم؟
خیر، مقادیر پیش فرض اکثرا مناسب هستند.
آیا این افزونه با همه نسخه های وردپرس کار می‌کند؟
این افزونه با نسخه های 2.1 به بالا به خوبی کار می‌کند. برای نسخه های قدیمی‌تر این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را ببینید.
من پیغام خطای fopen و/یا permission denied دریافت می‌کنم، یا نقشه سایت من قابل نوشتن نیست
اگر پیغام خطای دسترسی دریافت می‌کنید، بررسی کنید آیا افزونه اجازه نوشتن بر روی پرونده های sitemap.xml و sitemap.xml.gz را دارد. این پرونده ها را به صورت دستی بسازید و اجازه دسترسی  CHMODرا 666 (و در صوزتی که کار نکرد 777) برای آن قرار دهید. سپس صفحه تنظیمات افزونه را به روز کنید. آموزش تغییر دسترسی را می‌توانید در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و همینطور دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید.

منبع : ورد پرس فارسی

فایل (های) پیوست شده
google-sitemap-generator.3.2.7.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 0
اندازه 580.68 KB

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار