10 پلاگین کاربردی جهت هر بار نصب وردپرس

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 06-12-2022, 08:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سید جلال لشکری
آخرین ارسال: سید جلال لشکری
پاسخ: 1
بازدید: 1407

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-12-2012, 03:25 AM
ارسال: #1
در اینجا من می خوام 10 پلاگین کاربردی و لازم جهت هر بار نصب وردپرس رو به شما معرفی که این پلاگینهای کابردی جز پلاگینهای favorite من برای هر بار نصب به حساب میان :
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    یک پلاگین فوق العاده برای جلوگیری از کامنت‌های اسپم می‌باشد. من از وقتی کهاز این پلاگین استفاده می‌کنم کاملا از شر کامنت‌های اسپم خلاص شده‌ام. بعداز نصب این پلاگین باید در وردپرس. کام ثبت نام کنید و API key خودتان را به اکیسمت بدهید تا فعال شود.
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    این افزونه برای مواقعی ضروری است که میخواهید قالب سایتتان را ویرایش کنید یا … با فعال کردن این افزونه میتوانید با نقش مدیر به ویرایش قالب خود بپردازید.
    این افزونه حالت صفحه‌بندی پیشرفته را به سایت وردپرسی شما می‌افزاید.
    افزونه ای جهت بهینه کردن وبسایت وردپرسی شما برای موتورهای جستجو به صورت خودکار
    این افزونه مقدار کش سایت شما را تنظیم نموده و فایل های کش و کوکی را به صورت Gzip درمیآورد که باعث لود سریع تر در دفعات بعدی میشود
    این افزونه، با ایجاد یک نقشه سایت ویژه باعث می‌شود موتورهای جستجو آسانتر صفحات وب سایت شما را فهرست کنند.
    افزونه‌ای ساده و در عین حال انعطاف پذیر برای ساختن فرم‌های تماس برای ارتباط کاربران با شما
    بررسی لینک های شکسته و خراب
    همونطور که از اسمش بر میاد برای پشتیبان گیری مستمر بدون دخالت شما از پایگاه داده ی شما است و به این صورت باعث افزایش امنیت اطلاعات و نوشته های شما در وردپرس می شه .
    این افزونه جالب به شما این امکان رو می ده که در پست ها و برگه های سایت وردپرسی خودتون یک نوار اشتراک گذاری داشته باشید. البته این افزونه بسیار قدرتمند هست و حدود ۱۰۰ سایت رو در لیست خودش داره تا کاربر بتونه با استفاده از اونها پست هاش رو به اشتراک بذاره!
اینها 10 پلاگین کاربردی هستن که من بعد از هر بار نصب وردپرس ازشون استفاده میکنم و توضیحات تکمیلی رو میتونید در صفخه اختصاصیشون مشاهده کنید
حتما میگین پلاگینهای دیگه ایی هم هستن که کاربردیتر هستن ولی اینها امتحان خودشون رو به خوبی پس دادن %100
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار