یک سوال در مولتی سایت

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

یک سوال در مولتی سایت
زمان کنونی: 23-01-2022, 06:15 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سایت سون
آخرین ارسال: سایت سون
پاسخ: 5
بازدید: 3157

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال در مولتی سایت
09-03-2015, 05:21 PM
ارسال: #1
یک سوال در مولتی سایت
سلام دوستان .

یکی از بچه ها حرکت جالبی انجام داده و سایتش را مولتی سایت کرده برای تست . اما مشکلی که هست اینه که میخواهم بدونم میشه سایت را جوری تنظیم کرد که فقط کاربر در همان وبلاگ و همان قسمت مربوطه اقدام به ثبت نام (فقط ثبت نام و نه ساخت وبلاگ ) نماید ؟
چون الان رو حالتی هست که کاربر مثلا تو وبلاگی که رو سابدامین ساخته شده بخواد اکانت بسازه ریدایرکت میشه روی wp-login.php وب سایت اصلی .

یه عکس هم از این قسمت پیوست کردم . راهنمایی کنید .ممنون

فایل (های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-03-2015, 07:44 PM
ارسال: #2
افزونه ساخت پروفایل در وردپرس و ریدایرکت کردن بعد از ثبت نام
دوست عزیز افزونه ایی که اتچ کردم رو نصب کنید.

تو قسمت تنظیمات اون علاوه بر تنظیمات متنوع و قوی اون برای ساخت پروفایل کاربری می تونید قابلیت ریدایرکت کردن کاربرا رو به آدرس دلخواه رو هم تنظیم کنید تا به آدرسی که می خواید برن. البته قسمت تنظیمات خود وردپرس شبکه ایی رو چک کنید شاید همچین چیزی داشته باش من خودم زیاد حالت شبکه اییِ وردپرس رو کار نکردم در جریانش نیستم
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
09-03-2015, 08:03 PM
ارسال: #3
RE: یک سوال در مولتی سایت
سلام . افزونه ای که می گید اسمش چیه ؟ ایا این امکانش هست که کاربرانی که توی دامنه اصلی ثبت نام می کنند با رفتن به ولاگ ها بتونند با یوزر و پسورد دامنه اصلی وارد محیط کاربری اون وبلاگ بشن و از امکاناتی که مدیریت وبلاگ براش تعبیه کرده استفاده کنند ؟
09-03-2015, 09:00 PM
ارسال: #4
اوه شرمنده یادم رفت اتچش کنم !! سرم خیلی شلوغه !

درباره این سوالتون چیزی نمیدونم این قضایا همش بر میگرده به خود وردپرس شبکه ایی و تنظیماتش حالا یا با خود افزونه ایی که برا شبکه نصب کردید یا با افزونه های مرتبطه دیگه که باید دنبالش بگردید اما بهتر بدونید برای درست کردن یه وردپرس چند سایته که کاملا جدا باشن مثل سیستم بلاگ دهی باید کلی روش کاری کنید و سفارشیش بکنید تا به چیزی که می خواید برسید

افزونه پروفایل ساز ضمیمه شد

فایل (های) پیوست شده
upme.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4
اندازه 885.03 KB

امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
10-03-2015, 05:14 PM
ارسال: #5
ممنون از لطف تون دانلود کردم و نصب هم کردم . . توی مخزن وردپرس هم افزونه برای مالتی سایت پیدا میشه ؟
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار