چند سوال ابتدایی

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

چند سوال ابتدایی
زمان کنونی: 28-11-2021, 02:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ساناز امینی
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 2
بازدید: 1348

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال ابتدایی
18-06-2014, 07:17 PM
ارسال: #1
چند سوال ابتدایی
سلام
من تازه با وردپرس آشنا شدم .

من قالب سایت ماهدیس رو نصب کردم روی لوکال

اینم تصویرش :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همراه با قالب یه اسلایدر هست که می خوام تصاویرش رو عوض کنم باید چیکار کنم ؟

کنار اسلایدر هم یه کادره که نوشته آخرین اخبار چطور باید مطالبم رو اونجا نمایش بدم ؟

یه جای دیگه هم هست که لیست پروژه های انجام شده هست که نمیدونم چطور باید تغییر بدم گزینه هاشو ؟

لطفا کمک کنید 

باتشکر فراوان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
20-06-2014, 05:23 PM
ارسال: #2
RE: چند سوال ابتدایی
با سلام

دوست عزیز به جمع وردپرسی ها خوش اومدید، در مورد مشکلاتتون یا باید از طریق تنظیمات قالب (اگر داشته باشه) اقدام کنید و یا با توجه به کد ها و مکان فایل ها مشکلاتتون رو رفع کنید که برای این کار اگر از من کمک می خواید باید قالب رو ببینم تا همونجا درستش کنم، پیشنهادم به شما اینه که شما قالب رو نصب کنید رو سایتتون و بعد یه یوزر مدیریت برای بنده بسازید تا روش کار کنم
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار