پلیر آنلاین

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

پلیر آنلاین
زمان کنونی: 28-11-2021, 02:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: شهید گمنام سلام
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 4
بازدید: 2826

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلیر آنلاین
15-02-2015, 08:39 PM
ارسال: #1
پلیر آنلاین
سلام . من میخوام یه همچین وضعیتی رو تو سایت خودم اجرا کنم . میشه لطف کنید راهنمایی کنید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
16-02-2015, 07:30 AM
ارسال: #2
RE: پلیر آنلاین
تصویرتان لود نمیشود
ما یک موزیک پلیر در فروشگاه طراحان وب قرار دادیم . بررسی کنید ببینید مناسبتان هست یا خیر :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای شاهین سمیع عادل

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
16-02-2015, 11:38 PM
ارسال: #3
نه . این پلیر خیلی ساده و کاربردیه و جاهای زیادی دیدم .

فایل (های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
18-02-2015, 04:18 PM
ارسال: #4
با سلام و پوزش بابت تاخیر تو پاسخ (مشغول خدمت سربازی هستم)

دوست عزیز کد این پلیر با کمی جستجو تو نت هست شما کافی کد embed مرتبط به پلیر رو پیدا کنید و اون رو تو مطالبتون یا زمینه های دلخواه بزارید و بعد ازش استفاده ببرید اما با این حال افزونه هایی هم باید در این رابطه برای وردپرس باشه کمی تو قسمت افزونه ها جستجو کنید اگر به نتیجه نرسید از همون کد پلیر بصورت دستی استفاده ببرید، البته این کار کمی سخت و زمان بره اگر نتونستید انجام بدید ما برای شما با کمی هزینه انجام میدیم البته من چون سرباز هستم کمی با تاخیر می تونم این کارو انجام بدم اگر عجله دارید به یه وردپرس کار دیگه کارو بسپارید اگر نه به بنده یا آقای سمیع عادل بگید تا براتون انجامش بدیم.

اینم یه سری از افزونه های مرتبط:

موفق باشید
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار