هک شدن سایت و مشکلات

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

هک شدن سایت و مشکلات
زمان کنونی: 20-08-2019, 05:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: تورج حق شناس
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 2
بازدید: 1021

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک شدن سایت و مشکلات
13-08-2016, 09:25 PM
ارسال: #1
هک شدن سایت و مشکلات
باعرض سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

مشکل از یک هفته پیش و با به مسافرت رفتن بنده شروع شد که یکی از نویسنده ها گفت که وقتی میخوام سایت رو باز کنم با خطا ی Deceptive Site! مواجه میشم

متن خطا
نقل قول :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول

Deceptive Site!

This web page at دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
has been reported as a deceptive site and has been blocked based on your security preferences.

Deceptive sites are designed to trick you into doing something dangerous, like installing software, or revealing your personal information, like passwords, phone numbers or credit cards.

Entering any information on this web page may result in identity theft or other fraud.

بنده چون دسترسی درست و حسابی به نت نداشتم نتونستم مشکل رو بررسی کنم و همین امر باعث شد که گوگل سایت رو مخرب اعلام کنه و بازدید کننده های بنده روز به روز کمتر شد تا جایی که مرورگر کروم و فایرفاکس با نمایش خطای این سایت خطرناک است موجب کم شدن ورودی های بنده شدن بنده با پیگیری هایی که انجام دادم فهمیدم که سایت هک شه و به اصطلاح حمله XSS Attack انجام شده و به تعدادی از فایلها شل تزریق شده حالا وقتی که میخوام وارد پنل هاست بشم آی پی بنده رو هم بلاک میکنه و دقیقا نمیدونم چکار کنم،سایت روز به روز هم داره خرابتر میشه پشتیبانی هم دقیق نمیدونه مشکل از کجاست لطفا از دوستان تقاضا دارم که اگر در این مورد میتونن کمکی به بنده کنن لطفا دریغ نکنن

درسایت sucuri.net هم سایت رو سرچ کردم و مثل اینکه درسته و سایت حاوی ویروسه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از همه دوستان بابات راهنمایی هاشون ممنونم
امضای تورج حق شناس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
14-08-2016, 09:13 PM
ارسال: #2
RE: هک شدن سایت و مشکلات
دوست عزیز یا باید فایل هاتون رو اسکن کنید و فایل مخرب رو پیدا کنید و حذف کنید و یا بک آپ قبلی هاستتون رو ریستور بکنید اگر هیچ کدوم از این کارا رو نمیتونید انجام بدید دیتابیس رو دانلود کنید و تمام فایل هاتون رو حذف کنید و دوباره وردپرس رو با دیتابیس قبلی نصب کنید با این کار مطالب و همه محتواتون سر جاش می مونه فقط فایل ها مثل عکس ها، قالب، افزونه ها و ... پاک میشن
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار