مشکل در تبدیل قالب به وردپرس !

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 21-02-2018, 10:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رضا موسوی
آخرین ارسال: رکسانا پژوهان
پاسخ: 3
بازدید: 1232

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-08-2013, 01:04 AM
ارسال: #1
سلام !
من یه قالب html طراحی کردم ! و دارم به وردپرس تبدیلش میکنم تو بعضی قسمت ها مشکل دارم
مثلا میخوام قسمت درباره شرکت - مزایا و معایب محصولات - مدیران شرکت رو هم داینامیک کنم با وردپرس !
ولی نمیدونم چجوری
به صاحب سایت هم میگم بزارید استاتیک باشه میگه نه !

اینم تصاویر اون قسمت ها
http://8pic.ir/images/06238039633937443720.jpg

چجوری میتونم به وردپرس تبدیل کنم؟ 

ور در ضمن
اون قسمت آخرین محصولات شرکتو که هر مطلب با خودش یه آیکون داره رو به وردپرس تبدیل کنم؟
لطفا کمک کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
17-08-2013, 01:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 17-08-2013 02:00 PM، توسط هادی صفرزاده.)
ارسال: #2
RE: مشکل در تبدیل قالب به وردپرس !
با سلام، شما می تونید برای این قسمت ها یه دسته بسازید و تو قالب با کمی کد نویسی بگید که وقتی با این دسته مطلب ارسال شده تو این قسمت نمایش داده بشه و یا اینکه کلا از قسمت برگه ها یه برگه اضافه کنید که همه اینا تو اون باشه که البته برای این کار یکم باید رو گرافیک برگه کار کنید که برای این کار هم با افزونه ها می تونید کار کنید هم تو قسمت HTML برگه

قابل ذکر هست که از تنظیمات وردپرس میتونید این برگه ایی که میسازید رو به عنوان صفحه نخست انتخاب کنید و برگه مطالب رو بزارید برا صفحه بلاگ که تو صفحه نخست بهش لینک داده بشه
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
13-09-2017, 04:23 PM
ارسال: #3
RE: مشکل در تبدیل قالب به وردپرس !
من می خوام پلاگین ای کامرس اضافه کنم به سایتم برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا اعلام روزانه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که شکل جالب و مشتری پسندی هم داشته باشه. چی کار باید بکنم؟
امضای رکسانا پژوهان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار