مشکل با کد اسلایدشو

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

مشکل با کد اسلایدشو
زمان کنونی: 23-01-2022, 07:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سید مهدی
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 2
بازدید: 2223

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با کد اسلایدشو
19-07-2013, 06:38 PM
ارسال: #1
مشکل با کد اسلایدشو
سلام
بنده یه اسلایدر شو انداختم رو قالب که این باشه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی فعالش میکنی میگه یه کدی رو در هر جایی که میخای بزاری اضافه کن من اینکارو میکنم و اتفاقا به زیبایی هم اضافه میشه نمونه زیر رو ببینید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما وقتی این کد اضافه میشه ( البته این کد رو من داخل index اضافه کردم به این صورت :
<?php do_action('slideshow_deploy', '241'); ?>
<?php get_header(); ?>
که کد اول همون کدی هست که خودش گفته اضافه کنید که من داخل index اضافه کردم و اومد اما پایینترش داغون شد این عکس رو ببینید :

کلا همه چی با یه فاصله های داغونی از هم قرار گرفته مشکل از چیه ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
19-07-2013, 09:48 PM
ارسال: #2
RE: مشکل با کد اسلایدشو
با سلام، تو ایندکس قالب کد رو اضافه کردید یا ایندکس وردپرس ؟ ضمنا این کد رو نسبت به جایی که می خواید دیده بشه باید تو فایل خودش هم قرار بدید مثلا اگر می خواید زیر هدر یا بالاش باشه تو فایل هدر کد رو بزارید.

لطفا لینک دمو هم قرار بدید.
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار