مشکل با افزونه feedburner

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 07-07-2022, 02:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سعیدرضاا
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 4
بازدید: 1786

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-12-2015, 03:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2015 03:03 PM، توسط سعیدرضاا.)
ارسال: #1
سلام
افزونه  Elegant Subscription Popup به صورت پاپ آپ صفحه باز میکنه و ازتون ایمیل میخواد که ایمیل وارد کنید.
من این رو نصب کردم
این افزونه به feedburner متصل میشه
ولی نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کنم
میخوام وقتی رو دکمه "مشترک شوید!" کلیک میکنن این یک پاپ آپ باز بشه و ایمیل کاربر رو بگیره و عضو فیدبرنر کنه.
ممنون میشم کمک کنید خیلی واجبه!!!! :( :( :( :(
لینک افزونه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه افزونه دیگه ای میشناسین که این کار رو انجام بده ممنون میشم معرفی کنین
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-12-2015, 11:04 AM
ارسال: #2
دانلود افزونه پاپ آپ با کلیک روی دکمه
با سلام، دوست عزیز برای نمایش پاپ آپ بعد از کلیک بر روی شیء ایی از یکی از افزونه های زیر استفاده کنید:

1. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  2. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  3. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر با افزونه های بالا به نتیجه نرسیدید بصورت دستی کد بنویسید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق و پیروز باشید ... (تشکر فراموش نشه)
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-12-2015, 04:27 PM
ارسال: #3
RE: مشکل با افزونه feedburner
(12-12-2015 11:04 AM)هادی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام، دوست عزیز برای نمایش پاپ آپ بعد از کلیک بر روی شیء ایی از یکی از افزونه های زیر استفاده کنید:

1. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  2. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  3. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر با افزونه های بالا به نتیجه نرسیدید بصورت دستی کد بنویسید:

موفق و پیروز باشید ... (تشکر فراموش نشه)
آموزش استفاده رو بهم میدی؟
واسه فیدبرنر میخوام
از کدوم استفاده کنم بهتره؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-12-2015, 11:01 PM
ارسال: #4
RE: مشکل با افزونه feedburner
همانطور که قرار بود عضو بگیرید فرم عضویتتون رو به عنوان محتوای پاپ آپتون بزارید دیگه من دقیقا یادم نیست باید چیکار میکردیم اما مطمئناً روش عضو گیری مشخصه و فقط باید فرم رو تو پاپ آپتون بزارید.

من با هیچکدوم از افزونه ها کار نکردم نمیدونم کدوم بهتره خودتون تست کنید، معذرت :)
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار