سوال ضروری درباره هاست دانلود

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 20-08-2019, 05:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: میلادد
آخرین ارسال: میلادد
پاسخ: 1
بازدید: 646

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24-10-2016, 11:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 25-10-2016 12:06 AM، توسط میلادد.)
ارسال: #1
سلام.

از عزیزانی که آشنایی کامل به وردپرس دارن خواهش میکنم که بهم کمک کنن این مشکلم حل بشه.

من جدیدا یدونه هاست دانلود تهیه کردم برای سایتم تا عکس های سایت رو روی هاست دانلود آپلود کنم. اما کلی مشکل برام پیش اومده.

تنظیمات اتصال هاست دانلود به گفته ی پشتیبانی هاست به درستی انجام شده و پشتیبانی گفت که هاست دانلود به هاست اصلی متصل شده (البته بعد از 3 روز و کلی دردسر) اما من الان از قسمت رسانه وردپرس هرچی آپلود میکنم بجای اینکه بره تو هاست دانلود میره به هاست اصلی! حتی آدرس عکس هم با ساب دامین هاست دانلود نمایش داده نمیشه! آدرس سایتم این : faraaso.ir و آدرس ساب دامین هاست دانلود این : files.faraaso.ir

برای مثال من این عکس رو الان اپلود کردم از قسمت رسانه وردپرسم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[کلیک و کشیدن برای جابجایی]

این عکس باید به هاست دانلود منتقل میشد اما به هاست اصلی آپلود شده و آدرسشم میبایستی به این شکل میبود :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[کلیک و کشیدن برای جابجایی]

اما اینجوری نشده! حالا سوال من این که چرا این عکس به هاست دانلود آپلود نمیشه؟

لازم به ذکر که بگم تنظیمات اتصال هاست به گفته پشتیبانی هاست درست انجام شده و همچنین از افزونه upload to ftp استفاده میکنم و تنظیمات افزونه هم درستن.

یه نکته که اینجا هست این که من قبل از تهیه هاست دانلود از افزونه wp original media path استفاده میکردم و یدونه ساب دامین ایجاد کرده بودم با آدرس files.faraaso.ir که همه ی تصاویر موجود در سایت از طریق این ساب دامین در سایت نمایش داده میشدن ، در واقع لینک همه ی تصاویر سایت به این شکل بود : files.faraaso.ir/img_url برای همین مجبور شدم ساب دامین هاست دانلودم رو هم همین ساب دامین files.faraaso.ir انتخاب کنم که تصاویر داخل مطالب که لینکشون files.faraaso.ir/img_url هست دچار مکشل نشن و ساب دامین قبلی که به هاست اصلی متصل بود رو پاک کردم و این ساب دامین (files.faraaso.ir) رو به هاست دانلود متصل کردیم. الانم همه چی درسته و حتی من فایل هایی که از هاست اصلی به هاست دانلود انتقال دادم رو به شکل صحیح مرتب کردم داخل هاست دانلود و توی مطالب عکس ها از طریق ساب دامین files.faraaso.ir که الان متصل به هاست دانلوده نمایش داده میشن به درستی . اما مشکل اینجاست که تصاویر شاخص مطالب سایتم هیچ کدوم با آدرس files.faraaso.ir فراخوانی نمیشن و همگی دارای آدرس faraaso.ir/wp-content/img_url هستند! حالا من باید چیکار کنم تا تصاویر شاخص مطالب هم از هاست دانلود و با آدرس files.faraaso.i در سایت لود بشن؟ همچنین مشکل دیگه هم این که همونطور که گفتم هرچی عکس از رسانه وردپرس آپلود میکنم رو هاست اصلی که سایت روش نصب هست اپلود میشه درحالی که باید روی هاست دانلود آپلود بشه. کمک کنید توروخدا کلافه شدم دیگه نمیدونم باید چیکار باید بکنم.

پشتیبانی هاست یچیزایی راجب ایجاد اکانت ftp داخل پوشه ی public html و اینا گفت اما من متوجه نشدم منظورش چیه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار