سوال در مورد افزونه انجمن ساز

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 24-11-2017, 11:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فرهادد
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 5
بازدید: 996

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14-12-2015, 08:41 PM
ارسال: #1
سلام وقت شما بخیر

من می خوام انجمن سایتم امکانات زیر رو داشته باشه

آیا می تونم از افزونه buddypress یا bbpress استفاده کنم؟ اگه خیر ممنون می شم راهنمایی کنید.

امکانات: ارسال ویدیو ، ارسال عکس ، ارسال متن
قابلیت ایجاد گروه و تالارهای متعدد
قابلیت قفل گذاری بر روی تالارهای گفت و گو
امکان مکاتبه تصویری در تالارهای آموزشی خاص
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
15-12-2015, 01:09 AM
ارسال: #2
RE: سوال در مورد افزونه انجمن ساز
با سلام

دوست عزیز ما از بی بی پرس پشتیبانی نمی کنیم و شخصا هم باهاش زیاد کار نکردم متاسفانه! تو خود سایت وردپرس فارسی هم پشتیبانی جالبی از بی بی پرس نمیشه !

پیشنهاد من به شما استفاده از انجمن سازِ IPB هست که حتی قوی تر از ویبولیتن هست و همچنین به وردپرس هم وصل میشه :)

در مورد بی بی پرس هم اگر اصرار دارید می تونید در سایت پشتیبانی اصلیش سوالتون رو مطرح کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشتیبان انجمن ساز IPB:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق و پیروز باشید ...
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
20-12-2015, 05:47 PM
ارسال: #3
ممنونم از راهنماییتون

آقای صفرزاده این انمن سازی رو که معرفی کردید همه امکاناتی رو که من می خواستم داره دیگه؟؟

ی سوال دیگه آقای صفرزاده لطفا لینک زیر رو دانلود کنید یک فایل ورد هست که در اون یکسری توضیحات دادم، میخوام بدونم با توجه به این توضیحات میتونم از این افزونه استفاده کنم؟؟

و اگه نیاز باشه آیا میتونید افزونه رو ادیت کنید یا خیر؟

ممنون از اینکه وقت میزارید
20-12-2015, 06:45 PM
ارسال: #4
افزونه affiliate  منظورمه.

بعد آقای صفر زاده اگه بخواید ی سایت طراحی کنید که قسمت فروش فایل داشته باشه

انجمن جداگانه داشته باشه

یک قسمت پورسانت هم بصورت فایلی که تو پیام قبل فرستادم داشته باشه حدودا چقدر هزینه میگیرید؟؟

ممنونم از راهنماییاتون.
20-12-2015, 06:59 PM
ارسال: #5
با سلام

دوست عزیز مثل اینکه سوال های شما زیاده و جواب های طولانی هم داره لطفا تو تلگرام با من در ارتباط باشید:

@Mister_H
09375170841
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار