راه اندازی سیستم ترجمه آنلاین افزونه ها و پوسته های وردپرس (Poedit آنلاین)

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

نظرسنجی: نظرتون چیه؟
خوب
بی تفاوت
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

زمان کنونی: 24-11-2017, 11:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: خلیل دلاوران
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 2
بازدید: 1010

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20-03-2014, 05:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 20-03-2014 05:36 PM، توسط خلیل دلاوران.)
ارسال: #1
Thumbs Down راه اندازی سیستم ترجمه آنلاین افزونه ها و پوسته های وردپرس (Poedit آنلاین)
[rtl]از مزایای سیستم ترجمه آنلاین اینه که به جای استفاده از نرم افزار Poedit که حتما بایدروی کامپیوتر نصب باشه و امکان ترجمه تیمی و کمک از دیگران وجود نداره، ولی تحت وب امکان ترجمه تیمی وجود داره و نیازی نیست که اعضای تیم یکخط رو چند بار ترجمه کنن. و ترجمه همیشه در دسترس شماست .[/rtl]
[rtl]برای درک بهتر سعی می کنم همین رو براتون توی تحت وب بیارم. [/rtl]
[rtl]دوستانی که تمایلدارند افزونه و پوسته های مورد نظرشون به صورت تیمی ترجمه بشه و مشارکت داشته باشند، می توانند در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ثبت نام کرده و سپس در آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 شروع به ترجمه کنند.
[/rtl]
[rtl]همچنین چنانچه افزونه یا پوسته ای برای ترجمه دارید با بنده تماس بگیرید. khalil.delavaran[at]gmail.com تا درون سیستم ترجمه بذارم.
[/rtl]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
21-03-2014, 10:15 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی سیستم ترجمه آنلاین افزونه ها و پوسته های وردپرس (Poedit آنلاین)
با سلام

دوست عزیز شما دقیقا می خواید چیکار کنید ؟ اونجور که من متوجه شدم مثل اینکه قصد ترجمه متن های پر استفاده تو افزونه و قالب ها رو دارید که اونا رو به نحوی به مترجم ها برسونید تا اونا از اینا استفاده ببرن درسته ؟ اگر چیزی جا افتاده کامل توضیح بدید متوجه بشیم و در آخر سوالی که برا من پیش اومده این که این ترجمه ها رو چطور می خواید به کاربر برسونید ؟! فایل رو برا دانلود میزارید یا ... ؟!

در کل کمی بیشتر درباره کارتون توضیح بدید !
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار