راهنمایی در مورد مولتی سایت کردن وردپرس

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 28-11-2021, 02:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سایت سون
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 6
بازدید: 1984

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-03-2015, 12:00 PM
ارسال: #1
سلام بنده یک وب سایت آموزشی در مورد علم آی تی دارم (در امضام هست ) اما میخوام یک سری بخش های دیگر برروی سابدامنه آن نیز راه اندازی کنم بخش هایی از قبیل پرتال های اسکریپت - اموزش طراحی - امنیت و غیره .

میخواستم نظرتون را بپرسم که برای اینکه حجم زیادی از فضای هاست اشغال نشه و فشاری به سرور نیاد به نظر شما خوبه سایتم را مالتی سایت کنم یا نه ؟‌دلیلتون را هم اراپه بدید ؟

در صورتیکه بخوام هر پرتال که روی سابدامنه ایجاد میشه را مدیریت کنم با اکانت مدیریت سایت اصلیم میتونم مدیریتشون کنم ؟

وردپرس مولتی سایت در هنگام بروز رسانی های بعدی مشکلی هم براش پیش میاد و نیاز به تغییراتی از طرف مدیر سایت داره یا نه ؟ قسمت شبکه وردپرس هم آپدیت میشه ؟

لطفا آموزش در این زمینه در انجمن قرار بدید . ممنون .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-03-2015, 01:08 PM
ارسال: #2
RE: راهنمایی در مورد مولتی سایت کردن وردپرس
سلام

دوست عزیز بهترین پیشنهاد من به شما استفاده از یک سایت هست، هرکاری می خواید بکنید روی همون یه سایت بکنید اینطوری همه بازدید ها و توجه هات موتور های جستجو متمرکز میشه رو یه سایت و نیازی به تلاش جدا برا هرکدوم نیست. رو همون یدونه تمرکز کنید

موفق باشید
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-03-2015, 02:05 PM
ارسال: #3
(08-03-2015 01:08 PM)هادی صفرزاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوست عزیز بهترین پیشنهاد من به شما استفاده از یک سایت هست، هرکاری می خواید بکنید روی همون یه سایت بکنید اینطوری همه بازدید ها و توجه هات موتور های جستجو متمرکز میشه رو یه سایت و نیازی به تلاش جدا برا هرکدوم نیست. رو همون یدونه تمرکز کنید

موفق باشید
سلام . یعنی به نظر شما من مثلا میخوام در مورد دانلود اسکریپت و نرم افزار هم مطلب بگذارم برروی دامنه اصلیم بگذارم ؟
08-03-2015, 02:20 PM
ارسال: #4
بله، اینجوری خیلی بهتره چون اگه چندتا سایت داشته باشید 1. باید جداگانه رو هر کدوم وقت بزارید و کار کنید 2. گوگل هر کدوم رو جا بررسی می کنه و هرکدوم مدتی طول میکشه تا تو گوگل ایندکس بشن در صورتی که اگر رو یه سایت کار کنید و وقتی اون ایندکس بشه دیگه همه مطالبتون ایندکس میشه و دردسر اضافی ندارید وقتتون رو رو سایت ها و پروژه های دیگه تلف نکنید اگر می خواید موفق باشید رو همین تا تهش کار کنید وقتی دیگه معروف شد برید سراغ پروژه بعدی.

اما اگر به پروژه ها و کارهای مختلف علاقه دارید می تونید به گروه ما بپیوندید و تو کار های ما همکاری داشته باشید (با مزایای خاص)
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
08-03-2015, 04:12 PM
ارسال: #5
ویژگی گروهتون چی هست و شرایط اون ؟
08-03-2015, 04:44 PM
ارسال: #6
این لیست انجمن های ماست:

یکی از پروژه هامون اینه که برا هر کدوم از این انجمن ها مدیر پیدا کنیم و بیاریمشون بالا الان بعضیاشون مثل همین انجمن به خوبی پیشرفت کرده اما بقیه انجمن ها همینجور موندن، ما به کسایی که تو این انجمن ها کمکمون کنن تخفیفات ویژه تو فروشگاه میدیم (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) و همچنین محصولاتشون رو هم میفروشیم و یه سری مزایای دیگه. البته این هم قابل ذکره که مدیر انجمن می تونه تبلیغات خودش رو تو انجمن داشته باشه و مشتری برا خودش پیدا کنه

برای جزئیات بیشتر برای پیوستن به گروه طراحان وب با آقای سمیع عادل تماس بگیرید

آدرس ثبت نام: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروفایل آقای سمیع عادل: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر هم می خواید با خود من در ارتباط به پروفایلم برید
امضای هادی صفرزاده

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار