دو زبانه کردن بخش نوشته ها

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 01-02-2023, 09:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سالواتور
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 4
بازدید: 3603

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-07-2013, 05:44 PM
ارسال: #1
سلام من میخاستم به دو زبان در سایتم مطلب بزارم و هر چی گشتم افزونه ای واسه این نبود .بودن که کل سایتو زبانشو عوض میکرد ولی من فقط میخام در قسمتی که مطلب جدید میزارم بتونم به زبان انگلیسی هم بزارم یعنی به دو زبان مطلب بزارم .
ممنون میشم کمکم کنین.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-07-2013, 06:30 PM
ارسال: #2
RE: دو زبانه کردن بخش نوشته ها
برای این کار شما خودتون باید مطالبتون رو ترجمه کنید و با دو زبان ارسال کنید وگرنه اگر بخواید خودش اتوماتیک ترجمه کنه میشه یچیز مثل همون گوگل ترنسلیت که ترجمه درست و حسابی ایی نمیده
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
03-07-2013, 09:29 AM
ارسال: #3
نه نمیخام تر جمه کنه میخام خودم به دو زبان بزارم یعنی همزمان وقتی مطلب فارسی رو میزارم معدلش مطلبه انگلیسی رو هم بزارم نه اینکه بیام دو بار بزارم یه بار به فارسی و یه بار به انگلیسی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
04-07-2013, 11:39 AM
ارسال: #4
یعنی کل سایت فارسی باشه اما مطالب به دو زبان باشه ؟! برعکسش اگر بخواید هست مثل transpas یا wpml ولی برا اینی که شما می خواید من چیزی سراغ ندارم و ندیدم. به نظر من برای این کار دو تا سیستم وردپرس هم راه بندازید مشکلتون حل میشه تو یکیش فارسی پست بدید تو اون یکی انگلیسی بعد با آیکون پرچم بهم هم وصلشون کنید (لینک بدید)
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار