درخواست افزونه لیچ

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

درخواست افزونه لیچ
زمان کنونی: 18-07-2019, 01:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: سایت سون
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 3
بازدید: 2134

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه لیچ
24-03-2015, 05:27 PM
ارسال: #1
درخواست افزونه لیچ
با عرض سلام و تبریک سال نو :

آیا افزونه ای هست که با نصب آن بتوان فایل هایی که برروی دیگر سرور ها و وب سایت ها وجود دارد را به راحتی به محیط آپلود وردپرس سایتمون بیاریم ؟ مثلا با زدن گزینه افزودن پرونده چند رسانه ای گزینه ای در سمت  راست آن به نام آپلود از دیگر سایت ها پدیدار شود و با قرار دادن لینک دانلود در آن فایل را به هاست سایت خودمان انتقال دهد ؟ اگر چنین چیزی هست لطف کنید اسم افزونه را بگید .
ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
24-03-2015, 07:59 PM
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه لیچ
خود افزودن رسانه وردپرس آپلود از لینک داره اما تا حالا بررسی نکردم ببینم فایل رو هم انتقال میده یا نه. در مورد افزونه جداگانه هم شخصا چیزی ندیدم اما شما باز یه جستجو بزنید (تو مخزن وردپرس بنویسید: upload from url) .

البته من خودم یه اسکریپت ساده ایی برای این کار آماده کردم که خودمم از اون استفاده می کنم، تا چند دقیقه دیگه میزارمش تو انجمن
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
24-03-2015, 08:16 PM
ارسال: #3
RE: درخواست افزونه لیچ
اسکریپت رو از این قسمت دانلود کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار