بکاپ وردپرس

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

بکاپ وردپرس
زمان کنونی: 20-09-2019, 07:38 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رمبو
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 5
بازدید: 3460

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بکاپ وردپرس
10-11-2013, 08:23 PM
ارسال: #1
بکاپ وردپرس
با سلام من از هاستی استفاده میکنم که ناگهان cpanel آن از کار افتاد و پشتیبانی آن جواب نمیدهد می خواهم سایت را به هاست دیگری منتقل کنم . دسترسی به ftp سایت و همچنین پنل مدیریت وردپرس را دارم. از پلاگینهای زیادی برای بکاپ گیری استفاده کردم اما همه آنها فقط از DB پشتیبان میگیرند و هنگام بکاپ گیری از فایلها خطا میدهند.فکر میکنم مشکل safemode یا فضای کم هاست باشه. 
1- از فولدر public_html کپی کنم کافیست یا فولدرهای دیگری هم باید کپی شود؟
3- ویندوز من 7 64بیتی است از FileZilla استفاده میکنم اما هنگام کپی فایلهای فارسی خرچنگ قورباغه آنها را نشان میده. مشکلی هست؟ باید چکار کرد؟
3-برای پشتیبان گیری از دیتابیس کدام پلاگین را پیشنهاد میدهید؟ که در هاست جدید بتوانم آنرا از سی پنل آنرا بازیابی کنم؟
4- با این روش پیوندهای یکتا و سایر قسمتهای سایت هم بعد از انتقال مثل اول درست میشه؟
 5- هرجایی که اشتباه میکنم یا راه بهتری دارین بهم بگید. ممنون میشم سریعتر بگید قضیه آبرو در میونه 6
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-11-2013, 11:52 PM
ارسال: #2
RE: بکاپ وردپرس
با سلام

با همون پلاگینی که از دیتابیس پشتیبان میگیرید پشتیبان رو از دیتا بگیرید و برای فایل ها هم پوشه home یا اگر دسترسی ندارید همون public_html رو زیپ کنید و کارای مربوط به انتقال رو انجام بدید، اگر فضاتون کم باشه باید قسمتی از فایل ها رو تا جایی که فضا اجازه میده جدا زیپ و اانتقال بدید بعد اونا رو پاک کنید و بقیه رو انتقال بدید البته معمولا اکثر فضا ها تا چند مگ اضافی برای مدت کمی اجازه میدن استفاده بکنید

در مورد فایل های فارسی منظورتون چه فایل هایی هست ؟ دیتابیس ، اچ تی ام ال یا ... ؟ اکثر اوقات برای همچین مشکلاتی باید انکدینگش رو چک کنید که utf-8 باید باشه

درمورد پیوند یکتا نمیدونم ! چون تا حالا برام پیش نیومده اما نباید مشکلی پیش بیاد

در مورد افزونه می تونید از افزونه BackupBuddy استفاده بکنید که از همه چیز شما بک آپ میگیره
و یا به لینک زیر مراجعه کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و در آخر هم برای انتقال سریعتر یا لیچر رو هاست جدید نصب کنید یا با سرور مجازی و با کمک "فایل زیلا" فایل هاتون رو انتقال بدید
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
11-11-2013, 12:22 AM
ارسال: #3
(10-11-2013 11:52 PM)هادی صفرزاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. امکان زیپ کردن وجود نداره چون سیپنل ندارم و 230 مگ از 250مگ مصرف شده فکر میکنم تنها راه همون فایلزیلاس که الان داره دانلود میکنه یا یه پلاگین که از یه ftp دیگه یا dropbox به عنوان temp استفاده کنه و لی همه پلاگین ها اول روی هاست فایل موقت میخوان بسازن بعد به ایمیل ، اف تی پی و... منتقل میکنن و همشون تا 250 مگ پر میشه خطا میدن ولی با سیپنل حجم بیشتر هم بشه عیب نداره.

فایل فارسی رو فهمیدم فایل های فولدر cache بوده بعد از پاک کردن total cache پاک نشده.

لیچر چیه؟20 
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
11-11-2013, 08:42 AM
ارسال: #4
منظور نصب اسکریپت هایی است که به وسیله آنها اطلاعات را سرور به سرور انتقال داد.
در گوگل سرچ کنید اسکریپت Leech
امضای شاهین سمیع عادل

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

11-11-2013, 11:40 AM
ارسال: #5
فایل هاتون رو پارت به پارت زیپ کنید و جابجا کنید تا همه فضا پر نشه؛ برای لیچر هم همنطور که آقای سمیع عادل گفت سرچ بزنید ترجیحا " فایل لیچر " رو سرچ بزنید، یک فایل تکی هست که راحت باهاش میتونید فایل هاتون رو بین دو هاست جابجا کنید
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار