بندانگشتی از یک دسته خاص

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

بندانگشتی از یک دسته خاص
زمان کنونی: 18-07-2019, 02:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: علیرضا سپاهی
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 13
بازدید: 5148

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بندانگشتی از یک دسته خاص
17-04-2016, 05:35 PM
ارسال: #11
RE: بندانگشتی از یک دسته خاص
من شدیدا سرم شلوغه این روزا چون تا فردا باید کار تحویل بدم برای همین وقت تست کردن ندارم شما سوالتون رو تو انجمن های دیگه هم بپرسید من انشاالله پس فردا دقیقتر به مشکل شما رسیدگی می کنم با جزئیات بیشتر ...

معذرت
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
17-04-2016, 05:48 PM
ارسال: #12
Star RE: بندانگشتی از یک دسته خاص
(17-04-2016 05:35 PM)هادی صفرزاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شدیدا سرم شلوغه این روزا چون تا فردا باید کار تحویل بدم برای همین وقت تست کردن ندارم شما سوالتون رو تو انجمن های دیگه هم بپرسید من انشاالله پس فردا دقیقتر به مشکل شما رسیدگی می کنم با جزئیات بیشتر ...

معذرت

اختیار دارید جناب صفرزاده . به نظرتون توی انجمن های دیگه این موضوع رو مطرح نکردم ؟ تقریبا 10 تا انجمن رو ارسال کردم اما تنها جایی که راهنماییم کرد اینجا بود بابت همین هم ازتون واقعا سپاسگذارم . تلاش تون بابت حل مشکل یک فرد دیگه واقعا قابل ستایش هست .

راستش برای موضوع بالا چون راه حلی پیدا نکردم مجبور به پرداخت هزینه به فروشنده قالب شدم .

فقط یک سوال دیگه دارم و اونم اینه برای تغییر در کل صفحه ورود به سایتم باید کدوم صفحه رو ویرایش کنم ؟ یعنی اسم صفحه ثبت نام در وردپرس چی هست ؟

بازم تشکر میکنم و امیدوارم همیشه و در همه حال موفق و موید باشید جناب صفرزاده .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
17-04-2016, 07:27 PM
ارسال: #13
RE: بندانگشتی از یک دسته خاص
سپاس، وضیفه هست :) بازم پوزش بابت تاخیری که اولش 

به نظر من برای تغییر صفحه نخست دست تو کد نبرید بلکه از افزونه استفاده کنید شخصا این افزونه رو یبار تست کردم چیز جالبی هست کلا می تونید وردپرستون رو سفارشی کنید:

WPSHAPERE

من خودم نال شدش رو دانلود کردم ! اما افزونه های مشابه ایی بصورت پولی وجود دارن ولی بخاطر فرهنگ خوب اکثر مردم ایران اونا هم نسخه اورجینال نیستن و نال شده هستن که صرفا ترجمه شدن !! اگر دلار دارید از سایت اصلیش بخرید اگر نه همون نال شده رو استفاده کنید و تا جا نیفتادن فرهنگ زیاد از ایرانی ها خرید نکنید البته همه فروشنده ها اینجوری نیستند خدا رو شکر !

به هر خال من افزونه رو براتون پیوست می کنم

فایل (های) پیوست شده
Wordpress.Admin.Theme.WPShapere.v3.2.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 0
اندازه 1.72 MB

امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار