افزونه پرسش و پاسخ

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

افزونه پرسش و پاسخ
زمان کنونی: 01-02-2023, 09:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مصطفي
آخرین ارسال: مصطفي
پاسخ: 3
بازدید: 3118

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه پرسش و پاسخ
19-03-2014, 09:15 AM
ارسال: #1
افزونه پرسش و پاسخ
با سلام خدمت اساتيد وردپرس

من بدنبال يك افزونه يا ابزارك هستم كه پنجره اي رو به سايدبار اضافه كنه كه مراجعه كنندگان سايتم بتونند از طريق اون سوالشون رو مطرح كنند و قابليت تاييد و نظارت من هم روي نمايش يا عدم نمايش اون نظرات وجود داشته باشه.

براي اينكه منظورم رو بهتر برسونم، لطفا نمونه اي از اين كار رو در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببينيد. ايده بسيار جالبي هست و حالت تعاملي بيشتر به سايت ميده. اگر بشه اين افزونه رو در وردپرس هم پياده سازي كرد عالي ميشه...

1- افزونه Quick Chat رو هم بررسي كردم و اونجور افزونه نميخوام چون قابليت نظارت و سپس تاييد نظر كاربر رو نداره و متاسفانه بلافاصله مطلب رو نمايش ميده.
2- افزونه DW Question Answer رو بررسي كردم ولي هيچ ابزارك (ويجتي) در اختيار من نميگذاره كه بتونم آخرين پرسش و پاسخها رو در صفحه اول سايتم نشون بدم.
3- افزونه wp wall رو هم نصب كردم و بسيار خوب بود ولي مشكل اساسيش اين بود كه به ترتيب زماني نظرات را نمايش ميداد. بعبارت ديگه مثلا اگر اول 3 نفر سوالي رو مطرح كرده بودند و بعد من ميرفتم جوابشون رو ميدادم، مشخص نميشد كه كدوم جواب من مربوط به كدوم سوال هست!

پيشاپيش ممنون
امضای مصطفي
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
19-03-2014, 12:52 PM
ارسال: #2
RE: افزونه پرسش و پاسخ
با سلام و پوزش بابت تاخیر در پاسخ

دوست عزیز من شخصا همچین افزونه ایی ندیدم افزونه ها و قالب های آماده برای سایت های مخصوص پرسش پاسخ هستند و به راحتی میشه ازشون استفاده کرد اما افزونه ایی به این شکل رو نمیدونم و به احتمال زیاد هم قابلیتی که تو سایت معرفی شده وجود داره هم بصورت دستی نوشته شده و البته قابل ذکر هست که سیستم اون سایت اصلا وردپرس نیست ! شما هم یا خودتون باید با کمک افزون های مشابه و ویرایش اونها و قرار دادن کدشون تو سایدبار باید این کار رو انجام بدید یا بصورت دستی یچی اماده کنید به این شکل که:

اول یه افزونه فرم تماس نصب کنید بعد ابزارک متن رو به سایدبارتون اضافه کنید و تو اون ابزارک برای قسمت ارسال سوال یه دکمه بزارید که لینک شده باشه به فرم تماس و برای نمایش سوالات و پاسخ ها هم یا بصورت محدود سوالا رو بزارید و برای بقیش لینک بدید به یه صفحه دیگه که اونجا رو از قسمت برگه ها ساخته باشید یا سیستم جدید وردپرس با قالب پرسش و پاسخ برای اون نصب کرده باشید و یا کلا سوال ها رو تو یه صفحه جدا دوباره یا با کمک برگه جدید یا بصورت دستی بنویسید و با کد ای فریم اون رو تو ابزارک نشون بدید !!

یکم پیچیده شد اما اگر به افزونه مورد نظر نرسیدید یا پول نداشتید که بدید طراحی کنن براتون فکر کنم این بهترین راه حل باشه !

اوه البته یه راه حل هم هست اونم اینه که سیستم های مدیریت و محتوای دیگه رو امتحان کنید !

اگر هر سوال یا کمکی خواستید تو همین تاپیک مطرح کنید

موفق و پیروز باشید و عیدتون هم پیشا پیش مبارک .....
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
19-03-2014, 01:17 PM
ارسال: #3
RE: افزونه پرسش و پاسخ
(19-03-2014 12:52 PM)هادی صفرزاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و پوزش بابت تاخیر در پاسخ

دوست عزیز  من شخصا همچین افزونه ایی ندیدم افزونه ها و قالب های آماده برای سایت های مخصوص پرسش پاسخ هستند و به راحتی میشه ازشون استفاده کرد اما افزونه ایی به این شکل رو نمیدونم و به احتمال زیاد هم قابلیتی که تو سایت معرفی شده وجود داره هم بصورت دستی نوشته شده و البته قابل ذکر هست که سیستم اون سایت اصلا وردپرس نیست ! شما هم یا خودتون باید با کمک افزون های مشابه و ویرایش اونها و قرار دادن کدشون تو سایدبار باید این کار رو انجام بدید یا بصورت دستی یچی اماده کنید به این شکل که:

اول یه افزونه فرم تماس نصب کنید بعد ابزارک متن رو به سایدبارتون اضافه کنید و تو اون ابزارک برای قسمت ارسال سوال یه دکمه بزارید که لینک شده باشه به فرم تماس و برای نمایش سوالات و پاسخ ها هم یا بصورت محدود سوالا رو بزارید و برای بقیش لینک بدید به یه صفحه دیگه که اونجا رو از قسمت برگه ها ساخته باشید یا سیستم جدید وردپرس با قالب پرسش و پاسخ برای اون نصب کرده باشید و یا کلا سوال ها رو تو یه صفحه جدا دوباره یا با کمک برگه جدید یا بصورت دستی بنویسید و با کد ای فریم اون رو تو ابزارک نشون بدید !!

یکم پیچیده شد اما اگر به افزونه مورد نظر نرسیدید یا پول نداشتید که بدید طراحی کنن براتون فکر کنم این بهترین راه حل باشه !

اوه البته یه راه حل هم هست اونم اینه که سیستم های مدیریت و محتوای دیگه رو امتحان کنید !

اگر هر سوال یا کمکی خواستید تو همین تاپیک مطرح کنید

موفق و پیروز باشید و عیدتون هم پیشا پیش مبارک .....
سلام. ممنون ولي افزونه فرم تماس حالت تعاملي رو ايجاد نميكنه. روشي كه بالا گفتيد (البته با تغييرات!) در افزونه dw qa استفاده شده. فعلا روس همون كار ميكنم.
عيد شما هم مبارك
با آرزوي بهترينها
امضای مصطفي

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار