افزونه قیمت آنلاین

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

افزونه قیمت آنلاین
زمان کنونی: 01-02-2023, 11:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی علیزاده
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 3
بازدید: 2671

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه قیمت آنلاین
30-09-2014, 11:21 AM
ارسال: #1
Bug افزونه قیمت آنلاین
سلام من یک قالب یا افزونه میخواستم برای را اندازی یک سایت برای نرخ آنلاین محصولات میخوام (مثل سایتهای نرخ دلار ) یک صفحه باشه که تمام محصولات قیمتشو نشون بده و یه کنترل پنل داشته باشه که من بتونم هر لحظه قیمتو عوض کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
30-09-2014, 01:33 PM
ارسال: #2
RE: افزونه قیمت آنلاین
(30-09-2014 11:21 AM)مهدی علیزاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یک قالب یا افزونه میخواستم برای را اندازی یک سایت برای نرخ آنلاین محصولات میخوام (مثل سایتهای نرخ دلار ) یک صفحه باشه که تمام محصولات قیمتشو نشون بده و یه کنترل پنل داشته باشه که من بتونم هر لحظه قیمتو عوض کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست من لطفا جزییات افزونه رو ایمیل کنید قیمت و هزینه رو اعلام کنم. 
famarini28@gmail.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
04-10-2014, 05:42 PM
ارسال: #3
RE: افزونه قیمت آنلاین
با سلام

دوست عزیز همچین افزونه هایی رو با کمی جستجو تو سایت های ایرانی و خارجی می تونید بدست بیارید اما اگه اختصاصی میخواید می تونید به یه برنامه نویس وردپرس سفارش بدید تا براتون بنویسه فقط تو انتخاب برنامه نویس دقت کنید که به هرکس نمیشه اعتماد کرد. من پیشنهاد می کنم رایگانشو بگردید پیدا می کنید
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار