افزونه قرار دادن کدها درون باکس

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 07-07-2022, 01:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: حسین جاهدی
آخرین ارسال: حسین جاهدی
پاسخ: 1
بازدید: 1411

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15-12-2012, 03:38 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 15-12-2012 03:39 AM، توسط حسین جاهدی.)
ارسال: #1
Brick افزونه قرار دادن کدها درون باکس
با سلام خدمت شما دوستان عزیز. امشب قرار است افزونه ای رو خدمت شما معرفی کنیم تا توسط آن بتوانید کدهایی که قرار است درون متن نوشته های خود بگنجانید را درون یک باکس جداگانه ، مخصوص و زیبا بگذارید.
برای مثال من درحال نوشتن این ” آموزش قرار دادن دکمه گوگل پلاس در سایت  ” مطلب بودم و در میان نوشته هایم باید مقداری هم کد ( شامل کدهای CSS و PHP و … ) مینوشتم، ولی بعداز نوشتن کدها و انتشار مطالبم میدیدم که کدها بهم ریخته اند و اصلا ظاهری مناسب ندارند! دراینجا بود که من افزونه SyntaxHighlighter Evolved رو نصب کردم و تمام کدهایی که قرار بود در میان نوشته هایم بگذارم رو درون باکسی که این افزونه به من میداد قرار دادم و کدها بصورت صحیح و بسیار هم عالی نمایش داده شدند!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: screenshot-1.png?r=639242]
امضای حسین جاهدی
به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار