افزونه خرید انلاین

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

افزونه خرید انلاین
زمان کنونی: 06-12-2022, 08:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: امیربر
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 2
بازدید: 1876

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه خرید انلاین
29-07-2016, 11:40 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 29-07-2016 11:41 AM، توسط امیربر.)
ارسال: #1
افزونه خرید انلاین
سلام
من یه سایت دانلود دارم میخواستم  کاربر هم به صورت مجانی بتونه فایل دانلود کنه هم یه باکس برای خرید آنلاین ایجاد کنم که وقتی کاربر روی لینک خرید کلیک کنه بره توی فروشگاه سایت و یا فرم سفارش محصول بیاره یعنی هر دو تا امکان و داشته باشه 
مثل شکل زیر :

[تصویر: vwdt_capture.png]
در یه سری حالات فرم تماس مثل عکس زیر بیاد :
[تصویر: 279h_capture2.png]
و در بعضی حالات لینک بشه به سایت فروشگاه
افزونه هست که این کار رو انجام بده؟اگر نیست راه حل اساتید چیه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
29-07-2016, 12:21 PM
ارسال: #2
RE: افزونه خرید انلاین
با سلام

افزونه که فکر نکنم براش باشه ، شما می تونید این دکمه ها رو بصورت زمینه دلخواه تو قالبتون تعریف بکنید و برای هر محصول لینک دلخواهتون رو برای هر دکمه وارد بکنید تا اون رو نمایش بده ، نمایش بصورت پنجره ایی هم نیاز به کد نویسی بیشتر داره که با کمی جستجو می تونید کد مورد نظر رو پیدا کنید 

اولدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو مطالعه کنید تا بتونید دکمه ها رو تو هر مطلب اضافه بکنید.
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار