افزونه ای مناسب پاسخ آزمایشگاه؟

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 26-07-2017, 08:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: امیرپرس
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 2
بازدید: 252

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27-12-2016, 09:49 AM
ارسال: #1
دوستان گرامی سلام
من در ورد پرس تازه کار هستم و ناشی گری من رو در ارسال این پست ببخشید:
بنده درحال کار بر روی یک سایت مختصر هستم که جواب آزمایش رو آنلاین باید بده
از دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه که آیا افزونه ای وجود داره که این کار رو انجام بده
یعنی آزمایشگاه جواب آزمایش رو با یک کد رهگیری داخل سایتش میگذاره و متقاضی هم با وارد کردن اون کد رهگیری بتونه جواب آزمایشش رو آنلاین ببینه و پرینت کنه
سپاسگزار میشم اگه راه حل ساده و کارآمدی رو برای این موضوع پیشنهاد بدین
تشکر. در پناه حق
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
27-12-2016, 05:17 PM
ارسال: #2
RE: افزونه ای مناسب پاسخ آزمایشگاه؟
با سلام، ساده ترین راه اینه که جواب آزمایش رو در قالب نوشته ساده ارسال کنید اما به نوشتتون رمز بزارید و فقط با وارد کردن رمز نوشته دیده بشه می تونید هر آزمایش رو با یه کد منتظر کنید و تو صفحه اولتون یه فرم جستجو بزارید و از کاربر بخواید کدش رو وارد بکنه با وارد کردن کد مطلبش به عنوان نتیجه جستو براش دیده میشه بعد روی مطلب که کلیک می کنه میگه رمز رو وارد بکنید که بعد از وارد کردن رمز نتیجه برای کاربر به نمایش در میاد ...

این بدون نیاز به هیچ افزونه ایی قابل انجام هست

اگر نیاز داشتید وب سایتی شکیل و قدرتمند برای کسب و کارتون راه اندازی بکنید کافی در تلگرام با بنده در تماس باشید :

09375170841
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار