اضافه کردن تصویر شاخص به نوشته هایی که ساختارشان صداست

یادآوری رمزعبورثبت نام

دوست عزیز: برای مشاهده تمام امکانات سایت باید به سایت وارد شوید ویا ثبت نام نمایید

زمان کنونی: 16-06-2019, 04:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: هیزنبرگ
آخرین ارسال: هادی صفرزاده
پاسخ: 6
بازدید: 2120

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28-07-2016, 01:52 PM
ارسال: #1
سلام،
برای نوسته هایی که به صورت زیر تنظیم شده اند: (یعنی در قسمت "ساختار" تیک "صدا" خورده است)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خروجی نوشته به صورت زیر است: (حتی اگر تصویر شاخص هم برای نوشته تعریف شده باشد)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی تصویر شاخص برای نوشته هایی که ساختارشان صداست نمایش داده نمی شود! 
اول فکر می کردم که این مشکل فقط مشکل پوسته ای است که از آن استفاده می کنم که با بررسی پوسته های دیگر متوجه شدم که پاسخ منفی است و اکثر قریب به اتفاق پوسته های وردپرس برای نوشته های با ساختار صدا تصویر شاخص را نمایش نمی دهند!
حال من دنبال روشی می گردم که بتوانم بالا یا پایین موزیک پلیر وردپرس تصویر شاخص نوشته ام را نمایش دهم.
لطفا کمک کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
29-07-2016, 12:18 PM
ارسال: #2
RE: اضافه کردن تصویر شاخص به نوشته هایی که ساختارشان صداست
سلام

دوست عزیز این کاملا به پوسته مربوطه نه چیز دیگه ! شما باید برید داخل کد های قالبتون و قسمتی که مربوط به ساختار ها هست رو پیدا کنید و اونجا کد نمایش تصویر شاخص رو بهش اضافه بکنید
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
29-07-2016, 02:23 PM
ارسال: #3
سلام مجدد،
میشه راهنمایی کنید که باید چه کدی رو به کجای پوسته اضافه کنم؟
اگه مایل باشید می تونم دسترسی های سایت رو بهتون بدم که خودتون تغییرات رو لحاظ کنید.
با تشکر
30-07-2016, 10:23 AM
ارسال: #4
با سلام

این بر میگرده به قالبتون اما معمولا تو فانکشن خود قالب میشه این کد ها یه سری کد هستن که مخصوص پست تایپ هستن (نوع پست) اونجا باید صدا و پیدا کنید و کد تصویر شاخص که تو گوگل می تونید پیداش کنید رو بهش اضافه بکنید.

درصورت نیاز می تونید سفارش بدید تا ما براتون انجام بدیم (شامل هزینه می شود).
امضای هادی صفرزاده
به گروه تلگرامی ما بپیوندید تا آخرین اخبار و مطالب مفید وردپرس را در گوشی یا سیستم خود داشته باشید و همچنین سوالات خود را با ما در میون بگذارید:

01-08-2016, 07:43 PM
ارسال: #5
سلام،
می خواستم سفارش بدم که شما این کار رو برام انجام بدید. چه مقدار هزینه و به چه طریق برای این کار باید پرداخت کنم؟
01-08-2016, 10:07 PM
ارسال: #6
در تلگرام تماس بگیرید

امضای هادی صفرزاده

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                                 علم تجربه ایست شیرین و بی پایان کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای انجمن های تخصصی انجمن وردپرس محفوظ می باشد                   طراحی و اجرا : سرورنگار